Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
OK

O firmie

Założona w 2020 roku, firma Rafdach szybko zyskała renomę jako specjalista w dziedzinie ciesielstwa i dekarstwa, obsługując głównie regiony Małopolski i Śląska. Nasz zespół, złożony z doświadczonych profesjonalistów, każdy z ponad dziesięciu latami praktyki, jest naszym największym atutem. Praca, którą wykonujemy, jest nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją, co przekłada się na jakość i estetykę wykonywanych przez nas projektów.

Na czele firmy stoi Rafał Babiński, pasjonat ciesielstwa i dekarstwa z ponad 15-letnim doświadczeniem. To właśnie jego wizja i dbałość o szczegóły sprawiły, że Rafdach stał się synonimem najwyższej jakości w branży. Rafał uważa, że klucz do sukcesu leży w trzech filarach: niezrównanej jakości wykonania, estetyce prac, oraz pełnym zadowoleniu klienta.

Specjalizujemy się w realizacji dużych obiektów publicznych, gdzie precyzja i trwałość są nie tylko wymagane, ale stanowią fundament bezpieczeństwa i estetyki. Nasze projekty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i rekomendacje zadowolonych klientów.

Jesteśmy również pionierami w wykorzystaniu łupka w naszych realizacjach. Ta trwała i estetycznie wyglądająca materia budowlana dodaje unikatowego charakteru i elegancji naszym projektom, jednocześnie zapewniając ich trwałość przez wiele lat.

W Rafdach wierzymy, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do perfekcji, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom i przekształcić każdy obiekt w dzieło sztuki. Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty

certyfikat właściciela Rafdach Rafała Babińskiego z Technika rąbka podwójnego z Prefa Academy
certyfikat właściciela Rafdach Rafała Babińskiego z Akademii rzemiosła łupkowego
certyfikat właściciela Rafdach Rafała Babińskiego z Technika rąbka stojącego z Prefa Academy
certyfikat właściciela Rafdach Rafała Babińskiego z Prefabrykacja wieźby dachowej

O firmie

Kontakt

Galeria

605-976-203| Email:rafdach88@gmail.com

Copyright © 2024 rafdach.eu

Polityka Prywatności

Łupek

Blacha na podwójny rąbek